تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی برای برند «پاپکو»

پاپکو یکی از برندهای قدیمی و سرشناس ایرانیه که تقریبا هممون ازش خاطره داریم. همیشه تو مدرسه، دانشگاه یا محل کار همراهمون بوده. من که سن و سالم به دوران ماقبل پاپکو (!) قد نمی‌ده اما اونایی که اون زمان‌ها رو یادشونه خوب می‌دونن که چقدر اون موقع‌ها مدرسه‌ها، دانشگاه‌ها و اتاق‌های بایگانی اسناد تو اداره‌های مختلف بی‌رنگ و رو بوده.

این نقطه‌ی شروع مسیر ایده‌پردازی ما بود برای تولید محتوای سوشال مدیای فروشگاه اینترنتی پاپکو. قبل از همکاری ما و پاپکو، هیچ خبری از این برند دوست داشتنی تو شبکه‌های اجتماعی نبود. همکاری ما با پاپکو همزمان با آغاز به کار فروشگاه اینترنتی پاپکو بود که پیشنهادهای خوبی برای کسانی داشت که لوازم تحریر رو به صورت عمده می‌خرن (مثل مسئول خریدهای شرکت‌ها).

خانه‌ی خلاق CNT

همکاری خانه‌ی خلاق CNT و پاپکو همچنان ادامه داره اما من دیگه عضو اون تیم نیستم. خاطرات خوب اون روزها اما همچنان باهامه و واقعا دوران لذت‌بخشی رو کنار پاپکوی دوست داشتنی گذروندم.

اولین پست اینستاگرم پاپکو

یادمه از پاپکو برامون چندتا جعبه نمونه محصول فرستادن. بیشترشون به چشمم آشنا بود اما بعضی‌هاشون رو اصلا ندیده بودم. مثل کیف سی‌دی و کوله پشتی و خودکار.

برای اولین پست اینستاگرام پاپکو از سه تا از خودکارها عکاسی کردیم. با فوتوشاپ مثل شمع روشنشون کردیم و تولد پاپکو تو اینستاگرم رو جشن گرفتیم.
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *